Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Olfin“ sostinės Šnipiškėse planuoja dar vieną didelį biurų pastatą su butais. Tai būtų antrasis įmonės plėtojamas objektas šiame mikrorajone.

2,23 ha ploto teritorijoje Kalvarijų g. 84, pagal „Olfin“ planus, turėtų išdygti beveik 30.000 kv. m bendro ploto kompleksas. 12.000 kv. m nuomojamo ploto būtų skirta biurų patalpoms, 3.700 kv. m prekybos erdvėms, taip pat atsirastų 280 butų.

Taip nurodoma UAB „Acon Engineering“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose, kurių pristatymas visuomenei numatomas gegužės 3 d.

Statybas tikimasi pradėti šių metų vasarą, jos truktų apie pusantrų metų. Pirmuoju etapu planuojama pastatyti apie 9.500 kv. m erdvių, kurias sudarytų 116 butų ir 3.000 kv. m administracinės bei komercinės paskirties patalpų.

Pasak Rolando Andrulio, „Olfin“ vadovo ir vienintelio bendrovės akcininko, daugiau nei pusei šio ploto jau surasti potencialūs nuomininkai.

„Pirmuoju statybų etapu planuojama investuoti apie 15 mln. Eur, bendra investicija į kvartalo vystymą sieks 40 mln. Eur. Sklype planuojamas mišrios paskirties kompleksas, kuriame kursis gyvenimo, verslo ir laisvalaikio erdvės“, – VŽ nurodo R. Andrulis.

Vis dėlto investicijas dar gali pakoreguoti nežinomybė dėl statybų kaštų augimo, priduria jis.

„Kol kas sunku vertinti, kokią įtaką bendram statybų kaštų augimui ir terminams turės statybinių medžiagų tiekimo grandinės pokytis. Projektų vystymas nestoja, tačiau dabartinė situacija gali pakoreguoti kainas. Imamės visų įmanomų veiksmų šioms rizikoms suvaldyti“, – teigia pašnekovas.

Paklaustas, ar nebuvo svarstyta šiam objektui paskelbti architektūros konkurso, pašnekovas teigia, kad buvo pasirinkti architektai, esą turintys praktikos įgyvendinant tokio dydžio objektus.

Projektas vadinsis „Cloud 2.0“ (angl. debesis). Sostinės Žalgirio g. bendrovė jau yra išvysčiusi 5.000 kv. m verslo centrą „Cloud Offices“, kurio visos patalpos jau yra užimtos.

Didžiausia nuomininkė – Krašto apsaugos ministerija, sutarusi dėl 4.300 kv. m biurų nuomos Gynybos resursų agentūrai, Infrastruktūros valdymo agentūrai ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentui. Šiuo metu vyksta biurų įrengimo darbai.

„Darbai vyksta pagal planą, nuomininkas įsikels kaip ir planuota – iki 2022 m. liepos. Kadangi pirkimus atlikome praeitais metais, kainų šuolis tam įtakos neturėjo“, – teigia R. Andrulis.

Čia taip pat įsikurs kavinė „Vero Cafe“ ir medicinos klinika „InMedica“.

Daugiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2022/04/21/sostines-kalvariju-gatveje-nori-statyti-antra-debesi

Susisiekite su mumis

Dėkojame! neužilgo susisieksime
Klaida patikrinkite ar gerai užpildėte laukus