Krašto apsaugos ministerija sutarė dėl 4.300 kv. m biurų nuomos nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Olfin“ sostinės Šnipiškėse vystomame projekte „Cloud Offices“. Tai vienas didžiausių šiemet sudarytų biuro nuomos sandorių.

Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas į pastatą Žalgirio g. įsikels iki 2022 m. liepos. Šiuo metu įstaigos įsikūrusios Šv. Ignoto, Mindaugo ir L. Sapiegos gatvėse.

Jos kartu „Cloud Offices“ pastate nuomosis visas patalpas 2-9 aukštuose, čia dirbs apie 300 darbuotojų.

Krašto apsaugos viceministras Vilius Semeška sako, kad sprendimas iškelti ministerijai pavaldžias institucijas priimtas atsižvelgiant į prastą šių patalpų būklę – joms reikalingas remontas. Taip pat ir dėl darbo vietų stygiaus.

„Šio klausimo artimiausiu metu nebūtų įmanoma išspręsti kitaip, o tik nuomojantis patalpas. Todėl įvertinus ekonominius skaičiavimus ir buvo pasirinktas patalpų nuomos variantas penkeriems metams su galimybe pratęsti dar tokiam pačiam laikotarpiui“, – pranešime cituojamas V. Semeška.

Skelbiama, kad visos 5.000 kv. m verslo centro „Cloud Offices“ patalpos jau yra užimtos. Čia dar įsikurs kavinė „Vero Cafe“ ir medicinos klinika „InMedica“. Pastato statybas numatoma užbaigti iki 2022 m. pirmojo ketvirčio.

„Matydami Šnipiškių potencialą, planuojame tolesnę kvartalo plėtrą. Per ateinančius metus ketiname išvystyti apie 30 000 kv. m. administracinių ir gyvenamųjų patalpų“, – pranešime cituojamas Rolandas Andrulis, NT vystymo bendrovės „Olfin“ vadovas.

Po pastatu bus įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat dviračių stovėjimo vietos, elektrinių paspirtukų įkrovimo stotelės.

VŽ rašė, kad 2022 m. veiklą pradėsiančiai naujai Inovacijų agentūrai taip pat jau surastas biuras vadinamajame sostinės Ozo parke.

Už pirkimą atsakinga VšĮ „Versli Lietuva“ VŽ informavo, jog rinkosi iš 4 biurų ir pasirašė sutartį su tarptautine nekilnojamojo turto (NT) bendrove „Technopolis Lietuva“. Agentūra bus pirmoji baigiamo rekonstruoti biurų pastato „Beta“ nuomininkė.

Daugiau skaitykite: vz.lt

Susisiekite su mumis

Dėkojame! neužilgo susisieksime
Klaida patikrinkite ar gerai užpildėte laukus